Karrier

Karrier

A Budapest Institute of Banking, a Magyar Nemzeti Bank érdekeltségébe tartozó Budapesti Értéktőzsde oktatási leányvállalata gyakornokokat keres!

Budapest Institute of Banking (BIB) dinamikus fejlődő oktatási intézmény, mely a Magyar Nemzeti Bank, a Budapesti Értéktőzsde és a banki, biztosítási szektor legkiválóbb szakembereinek bevonásával kínál széleskörű pénzügyi, bankszakmai posztgraduális képzéseket, illetve egyéb oktatásokat.

Rugalmas munkaidő, heti 20 óra.

Feladatkör:

  • A Budapest Institute of Banking oktatási portfoliójának megismerése, cég képviselete konferenciákon, egyéb rendezvényeken
  • Az értékesítési és marketing igazgatóság munkájának támogatása
  • Részvétel oktatásszervezési és fejlesztési feladatokban

Elvárások:

  • Legalább megkezdett főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • Proaktív mentalitás
  • Rugalmas gondolkodás, tanulékonyság

Jelentkezés önéletrajz mellékelésével az alábbi elérhetőségen:
Perge Krisztina
perge.krisztina@bib-edu.hu

A Budapesti Értéktőzsde, és annak tulajdonosa, a Magyar Nemzeti Bank azzal a céllal alapított bennünket, hogy oktatási intézetként formáljuk és kiszolgáljuk a bankok, pénzintézetek és biztosítótársaságok, illetve az itt dolgozó gazdasági, pénzügyi szakemberek továbbképzési igényeit. Mi nem a megszokott felnőttképzési formát hozzuk, hanem modern tudást és élményalapú oktatási módszertant kínálunk, mert abban hiszünk, hogy a mai világban csak ez hozhat eredményt. Sokasodó feladataink miatt új munkatárssal bővítjük csapatunkat, akik az oktatásszervezők munkáját fogják segíteni.

Ha olyan munkát keresel, amit szívből tudsz csinálni, ami hasznos és stratégiai jelentőségű, akkor nálunk a helyed!

Képzésszervező asszisztens

A munkakör fő célja az operációs vezető irányítása alatt a képzések adminisztratív támogatása a képzésszervezéstől a képzés lezárásáig, valamint kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Feladatok / Felelősségek

  • Képzésszervező munkájának támogatása,
  • Jogi vezető munkájának támogatása,
  • Képzési dokumentumok készítése,
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése,
  • Jelentkezések rögzítése, visszaigazolások küldése,
  • Kapcsolattartás a jelentkezőkkel, oktatókkal,
  • Képzésekkel kapcsolatos nyilvántartások, adatbázisok kezelése,
  • Mapparendszer kezelése,
  • Általános adatszolgáltatás,
  • Statisztikák készítése,
  • Postai küldemények kezelése,
  • Vizsgafelügyelet.

Elvárt végzettség / munkatapasztalat

  • Felsőfokú végzettség,(min. Bsc)
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű Microsoft Office (Word, Excel) ismeretek.

Elvárt képességek / személyiségjegyek

  • Precizitás, megbízhatóság, felelősségtudat, monotonitástűrés,
  • Kommunikatív személyiség.

Előnyt jelent:

  • Jogi ismeretek/Jogi asszisztens végzettség
  • Képzésszervezésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Pénzügyi ismeretek

Amit ajánlunk

  • Versenyképes fizetés
  • Akár azonnali munkakezdés
  • 8 órás munkakör
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség
  • Jól megközelíthető, modern irodai környezet
  • Lendületes, összetartó csapat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Budapest

Magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzod a perge.krisztina@bib-edu.hu e-mail címre várjuk!