Rólunk

Karrier

Karrier

Marketing Gyakornok pozícióra keresünk diákokat/egyetemi hallgatókat!

Ha érdekel a pénzügyi, banki világ, könnyen eligazodsz a közösségi média felületeken és az angol/magyar szöveg írás sem okoz problémát, jelentkezz pozíciónkra!

Munkaköri feladatok

Online marketing kampányok: szervezés, lebonyolítás

Közösségi média kampányok megvalósítása

Közösségi oldalak menedzselése

Szövegírás, szövegfordítás

Adatkezelés: táblázatok szerkesztése

Potenciális partnerek és ügyfelek megkeresése és kapcsolat tartás

Kapcsolattartás és együttműködés külföldi partnerekkel (BIB és MNB partnerek)

Kisegítés tartalmi és technikai feladatokban

Eseti grafikai munkák ellátása

Effektív Facebook/Linkedin/Instagram posztok írása: min. 6 poszt/hét

Elvárások

- Felsőfokú/ egyetemi végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

- Nyelvtudás: Angol: Felsőfok (C1 -folyékony, tárgyalóképes)

- Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

- Előny: grafikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatalos környezet, jó hangulat
  • Professzionális fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi projektekbe való betekintés
  • Biztosított laptop munkavégzéshez
  • Irodában és távolról való munkavégzés lehetősége egyaránt
  • Részmunkaidős munkavégzés: napi 4-6 órában

Magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el a következő email címre: kovacs.zita@bib-edu.hu

A Budapest Institute of Banking (BIB Zrt.) megalapítása a Magyar Nemzeti Bank és a Budapesti Értéktőzsde által megfogalmazott társadalmi célkitűzések és a piaci igények találkozásának eredménye.  Küldetésünket és mottónkat (Élményalapú oktatás a jövő szakembereinek) a kitűzött szakmai célok elérése motiválja, mellyel egy nemzetközileg is elismert oktatási központot szeretnénk létrehozni. A korszerű és gyakorlatorientált ismereteket élményalapú formában kínáló programjainkhoz a szakma legjobb előadóit hívjuk előadópartnerként. Kurzusaink a pénzügyi szektor működésének teljes spektrumát lefedve, szakértőitől felsővezetői szintig kínálnak naprakész tudást és fejlődési lehetőséget.